«Я зараз працюю з донецьким «Металургом», але визначеності поки немає. Сподіваюся, в найближчі декілька днів все проясниться», - сказав Олексій Довгий, пише Футбол.ua
"Спочатку я працював з «Динамо-2» під керівництвом Хацкевича, потім їздив на перегляд у «Нюрнберг». Так що, весь цей період я дуже щільно тренувався - по два-три рази на день, і перебуваю у відмінній фізичній формі», - додав Довгий.
Олексій Довгий не підійшов «Нюрнбергу»
Півзахисник «Іллічівця» розповів про свої плани.