Андрій Ярмоленко: «Залиште Зозулю в спокої!»

Динамо Київ 20 Листопада, 08:58 2013
Андрій Ярмоленко: «Залиште Зозулю в спокої!»    | 19-27
Півзахисник «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко підтримав свого партнера по національній команді Романа Зозулю.

- Ми його підтримуємо - і вам того ж бажаємо. Залиште Рому в спокої, забудьте всю цю статистику - і йому стане простіше! Голи прийдуть. Зозуля - нападник високого рівня, і той обсяг роботи, який він виконує в інтересах колективу, заслуговує всілякої поваги. А хлопець він взагалі золотий! Для команди такі хлопці - завжди знахідка. Так що нехай він на цьому не зациклюється. Ми в нього віримо», - цитує Ярмоленка газета «Команда», передає Footboom