Михайло Кополовець: «Я був на Лізі Чемпіонів і зрозумів, що «Шахтар» не рідна команда для львів`ян»

Футбол України 20 Листопада, 09:08 927
Михайло Кополовець: «Я був на Лізі Чемпіонів і зрозумів, що «Шахтар» не рідна команда для львів`ян»     | 19-27
На передматчевому тренуванні «Карпат» із представниками ЗМІ поспілкувався півзахисник «зелено-білих» Михайло Кополовець.

– Як бачите, настрій в команді чудовий. Атмосфера футбольна, ми готуємося на повну силу. Для нас нема кращого подразника, ніж донецький «Шахтар».

– Міша, як твоє здоров’я? Останні матчі ти пропустив через травму...
– Справді, була травма. Чи гратиму проти «Шахтаря» – це вже тренер вирішить. Я лише в вівторок почав тренуватися в загальній групі, до цього два тижні не бігав, бо пошкодив гомілкостоп під час зіткнення з воротарем.

– За рахунок чого «Карпати» зможуть отримати позитивний результат в матчі з «Шахтарем»?
– За рахунок такої ж гри, як і проти «Динамо». За рахунок самовіддачі, колективу, розуміння того, що всі мають бути друг за друга. І мають нам фанати допомогти. Не можна залишати свої рідні «Карпати». Їхня підтримка для нас надзвичайно важлива.

Я відвідував матч Ліги Чемпіонів, дивився як уболівальники себе поводять. Зробив висновок наступний – «Шахтар» для львів’ян не рідна команда. Вони хотіли б, щоб «Карпати» грали в Лізі чемпіонів... Можу сказати, що атмосферу робить уболівальник. Йому байдуже на якому стадіоні грає команда. Головне, щоб ця команда грала добре.