З «Зорею» зіграємо 4 березня, а фінал Кубку України відбудеться в Києві у день столиці

Динамо Київ 20 Листопада, 10:41 905
З «Зорею» зіграємо 4 березня, а фінал Кубку України відбудеться в Києві у день столиці     | 19-27
Член Виконкому ФФУ Ігор Гатауллін повідомив телеканалу «Футбол 1» короткі підсумки вчорашнього засідання.

Член Виконкому ФФУ Ігор Гатауллін повідомив телеканалу «Футбол 1» короткі підсумки вчорашнього засідання.

- «Золотий матч» - 7 червня. Фінал Кубка України - в місті Києві в день столиці, 31 травня. 10-й тур не переноситься і грається 6 грудня. Кубкові матчі переносяться на весну, - цитує Гатаулліна «Террикон».

Як стало відомо пізніше, в Кубку України «Динамо» зіграє з «Зорею» 4 березня 2015 року.