Захисник київського «Динамо» Александар Драгович із нетерпінням чекає на повернення до розташування клубу.
Футболіст звернувся до своїх вболівальників після вдалої поїздки у національну збірну. Нагадаємо, що австрійці перемогли збірну Росії у матчі відбору на Євро-2016, а сам Драгович відзначився голом із пенальті у наступному товариському матчі з Бразилією.
«Дякую за вашу підтримку у матчах проти Росії та Бразилії! Повертаюся до справи та тренувань у Києві», - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook, виклавши наступне фото.
