Матч «Металіст» - «Чорноморець» можуть перенести до Києва

Футбол України 20 Листопада, 12:49 632
Матч «Металіст» - «Чорноморець» можуть перенести до Києва    | 19-27
Епопея з матчем «Металіст» - «Чорноморець» триває. Матч перенесли з Харкова до Одеси з причини загрози теракту, тепер міліція забороняє грати і на стадіоні «Чорноморець».

Епопея з матчем «Металіст» - «Чорноморець» триває.

Матч перенесли з Харкова до Одеси з причини загрози теракту, тепер міліція забороняє грати і на стадіоні «Чорноморець». Відповідний лист надійшов в одеський клуб. Аргумент - можливі бійки між уболівальниками команд. Така заява не порадувала керівництво «Чорноморця», яке сподівається, що крапку в історії поставлять ФФУ і УПЛ.

- Мабуть, пішло шляхом харківського УВС. Наскільки я знаю, якщо в Харкові була серйозна інформація, то тут все висмоктано з пальця. У мене немає таких повноважень, щоб хтось провів матч зверху цього листа і тих повідомлень, які міліція нібито отримує про можливі масові погроми між ультрас. Хоча прекрасно знають про те, що харківські та одеські ультрас у великій дружбі, розумінні і взаємній підтримці.

Зараз розмовляв з гендиректором «Металіста» Нотченко. Не дадуть нам грати між собою ні в Харкові, ні в Одесі, - цитує «Террикон» генерального директорп «Чорноморця» Сергія Керницького.

- Який вихід із ситуації?
- Нехай Прем'єр-ліга приймає рішення. Іншого виходу у нас немає. Є УПЛ, є ФФУ, вони ближче до керівництва МВС України, СБУ.

За даними телеканалу «Футбол 1», матч можуть перенести на нейтральне поле - швидше за все, київський стадіон «Динамо» імені Лобановського.