Одеський «Чорноморець» буде жити!

Футбол України 20 Листопада, 17:32 766
Одеський «Чорноморець» буде жити!    | 19-27
Одеський «Чорноморець» найближчим часом не зникне з футбольної карти України, бо справи у генерального спонсора клубу - «Імексбанку» - дещо поліпшилися.

На офіційному сайті банку можна побачити новину про рефінансування і про збільшення статутного фонду на пристойну суму. Іншими словами, ні про яке банкрутство і припинення фінансування футбольного клубу «Чорноморець» не йдеться, як і запевняло керівництво ФК.

Як повідомляє видання «Победа», зрушила з мертвої точки і тема виплати зарплати футболістам. Звичайно ж, про повне погашення заборгованостей говорити поки рано, але частина боргу хлопці вже отримали. Віримо, що ситуація з фінансуванням клубу буде поліпшуватися і проблеми будуть обходити «Чорноморець» стороною.

Зазначимо, що наступний матч «Чорноморця» проти «Металіста» було перенесено на невизначений термін.