Відомий агент пояснює, як падіння курсу гривні відіб'ється на нашому футболі.
«Це дуже серйозна проблема насправді. Курс долара збільшився в два рази. Тому для всіх клубів в два рази треба підвищувати бюджет. Моментально збільшаться всі витрати. Навіть на збори, ви уявіть - якщо раніше їздили за одну суму, то зараз це в два, два з половиною рази більше. Той же виїзд, перельоти, все в валюті», - наводить слова Вадима Шаблія MatchDay.
«У плані окладів зараз всі клуби намагаються перейти на гривню. У Першій лізі, мені здається, вже всі на гривні, і багато клубів УПЛ працюють в цьому напрямку. Але для іноземців це проблематично - як ти їм поясниш, у них написано в доларах - вони і хочуть отримувати в доларах. Ні - вони поїдуть в інший чемпіонат», - зазначив Шаблій.