- Уболівальники одного з популярних футбольних інтернет-ресурсів за допомогою голосування мало не одноголосно визнали вас найкращим у складі збірної України в матчі проти національної команди Литви. Що скажете?
- Провів досить непоганий матч, але називати себе кращим гравцем, мабуть, не стану. Залишу це право уболівальникам і фахівцям - мені здається, що оцінювати гру того чи іншого виконавця це більше їх прерогатива.
Що до мене, то як би там не було, в кожному поєдинку намагаюся якісно і відповідально виконувати свою роботу, - цитує Бойка «СЕ».
- І все ж задоволені тим, що показали у своєму дебютному матчі в футболці національної збірної?
- За великим рахунком задоволений своїми діями в рамці. Хоча, звісно, без дрібних похибок не обійшлося. В цілому, радий тому, що вдалося прийняти участь в досить хорошому поєдинку. Хоча, звичайно, невеликою ложкою дьогтю став той факт, що збірній України в підсумку так і не вдалося обіграти литовців.
- Яку оцінку отримали від тренерського штабу збірної? Хвалили або зволіли поки обійтися без компліментів?
- В принципі, розбору гри, як такого, не було.
- Крім вас у складі збірної України також дебютували Андрій Пилявський та Віталій Вернидуб. Як думаєте, чи вдалося цим футболістам зарекомендувати себе з кращого боку?
- Мені здається, що вся команда виглядала досить добре і в підсумку зіграла гідно. Упевнений, що ті хлопці, які вперше вийшли на поле в складі національної збірної зуміли довести, що на них не дарма розраховує головний тренер.
- Чим вам запам'яталася литовська команда?
- Можу сказати, що нам протистояла хороша команда, гідною спаринг-партнер. Сильними сторонами литовців можна назвати бійцівські якості і характер. В принципі, на цих аспектах тренери і робили аспект при розборі суперника. Зараз всі команди, особливо на рівні збірних, навчилися грати в футбол - кожен робить все для того, щоб продемонструвати хороший рівень.