Наставник бременського «Вердера» Віктор Скрипник дав своє пояснення тому, що в західних клубах грає так мало українських футболістів.
На думку нашого фахівця, вся справа в неадекватних фінансових запитах. Причому не тільки клубів, але і самих гравців, пише Football.ua.
«Західні клуби не проти купувати українських гравців, просто на них такі ціни, що не можна навіть підібратися. Ціна і якості непорівнянні», - заявив Скрипник в інтерв'ю газеті «Команда».
«Та й навіщо виконавцю кудись їхати, якщо йому добре платять у своєму клубі? А добре платять вже в 20 років. Можна тільки уявити, що футболіст просить в 25», - вважає український тренер.
«Виходить, на менші гроші в західний клуб гравець йти не хоче. А потім питають, чому у нас погана збірна. Як же може бути по-іншому, якщо на максимальному рівні футболісти проводять по три матчі на рік?», - зазначив екс-захисник збірної України.