Київське «Динамо» планує традиційно взяти участь у турнірі Marbella Cup на зимовому зборі в Іспанії.
Товариський турнір Marbella Cup, у якому «біло-сині» регулярно грають у зимове міжсезоння, відбудеться у період з 1 до 10 лютого, повідомляє Digisport. Окрім київського «Динамо» у ньому візьмуть участь «Динамо» (Бухарест), «Астра», «Легія», «Спарта», «Гуанжоу Евергранде«, а також російські «Зенит» та ЦСКА.