Сергій Люлька: «Ми всі матчі проти «Дніпра» проводили достойно»

Динамо Київ 21 Листопада, 14:24 712
Сергій Люлька: «Ми всі матчі проти «Дніпра» проводили достойно»  | 19-27
Захисник ужгородської «Говерли» Сергій Люлька, права на якого належать київському «Динамо», дав невеличкий коментар перед поєдинком проти дніпропетровського «Дніпра».

Захисник ужгородської «Говерли» Сергій Люлька, права на якого належать київському «Динамо», дав невеличкий коментар перед поєдинком проти дніпропетровського «Дніпра». До слова, Сергій не матиме змоги зіграти у матчі проти підопічних Маркевича, через перебір жовтих карток.

- Як вважаєте, чи вдасться «Говерлі», у матчі проти дніпропетровців, продемонструвати достойну гру?

- Ну, ми всі минулі матчі проти «Дніпра» проводили достойно. Ще жодного разу не програвали «по повній програмі». Завжди у матчах з ними проводимо хороші ігри, вступаємо у боротьбу. Ніде їм не поступалися. «Дніпро» - це команда хороша. Лідер чемпіонату України, котрий бореться за медалі. В’ячеслав Вікторович ще підбирає тактику, але думаю попереду на нас чекає хороша гра.

- Як думаєте, чи змінилося «Дніпро» з приходом Мирона Маркевича?

- Від Хуанде Рамоса залишилося дуже багато. Це «Дніпро» грає ще за тією схемою, котру проповідував Хуанде Рамос.