«Оболонь-Бровар» провела договірний матч. ВІДЕО

Футбол України 21 Листопада, 21:04 2813
«Оболонь-Бровар» провела договірний матч. ВІДЕО   | 19-27
Команди другої ліги «Оболонь-Бровар» та «Енергія НК» зіграли договірний матч.

Команди другої ліги «Оболонь-Бровар» та «Енергія НК» зіграли договірний матч.

Про те, що матч між командами другої ліги є договірним, повідомляли ще під час гри президенту ПФЛ Сергію Макарову, який відразу зреагував на повідомлення. Передивившись гру, ПФЛ запросила пояснення від представників цих клубів та направила необхідні документи до Комітету ФФУ з етики та чесної гри.

Керівництво «Оболоні» офіційно заявило, що їм нічого невідомо про вплив букмекерів на результати футбольних матчів. «З дня свого заснування ФК «Оболонь-Бровар» у своїй діяльності дотримується спортивних принципів (повага до суперників, вболівальників, правил гри і т.д.), чого й бажає сповідувати усім клубам ПФЛ, Прем’єр ліги, футбольним функціонерам та особливо суддівському корпусу», - їдеться в офіційній заяві.

Поки рішення по цій справі не прийняте, пропонуємо вам оцінити, чи дійсно гра «Оболонь-Бровар» - «Енергія НК» (5-1) була договірною.

Дивитися з 1:15:30