Юссуф: «Не треба сварити мене з «Металістом»

Динамо Київ 22 Листопада, 08:01 1057
Юссуф: «Не треба сварити мене з «Металістом»  | 19-27
Динамівець Юссуф, котрий перебуває в оренді у харківського «Металіста», прокоментував для офіційного сайту харків’ян ситуацію із заборгованістю та відновленням після травми.

Динамівець Юссуф, котрий перебуває в оренді у харківського «Металіста», прокоментував для офіційного сайту харків’ян ситуацію із заборгованістю та відновленням після травми.

«Якщо чесно, я з подивом дізнався, що в інтернеті поширилася інформація про те, що я, буквально, посварився з клубом. На даний момент я щодня займаюся на базі, у мене є діючий контракт, і я повністю задоволений ситуацією».

"Ніяких фінансових проблем немає - я отримав все, що належить на даний момент. Я можу зрозуміти, що в країні проблеми, в українському футболі є багато проблем, але хотів би запевнити уболівальників, що особисто у мене все нормально. Більше того, я думаю, якщо з'явилася інформація про проблеми, та ще й з такими подробицями це сталося невипадково. Хтось, наближений до клубу, вирішив спровокувати конфлікт. Я дуже незадоволений цим. Не треба сварити мене з «Металістом».