«Звичайно, нам сьогодні було досить складно. Але одразу в першому таймі вдалося взяти гру під контроль. Забили два м'ячі, в цілому мали ще багато можливостей відзначитися. У другій половині матчу розслабилися, задовольняючись своєю перевагою в рахунку. У підсумку дозволили «Карпатам» створити декілька небезпечних моментів».
«Чи задоволений своєю грою? Не можу судити, це вирішуватиме тренер. Головне, що команда здобула перемогу і взяла важливі три очки. Тепер будемо готуватися до зустрічі з «Атлетіком».
«Трибуни завжди добре підтримують «зелено-білих», тим більше це матч проти «Шахтаря». Димові шашки? Це не проблема. Часто буває, що вболівальники палять димові шашки. Ми до такого вже звикли», - цитує Шевчука офіційний сайт «гірників».