«Зірка» київського «Динамо» та італійського «Мілана» Андрій Шевченко – про дербі «Мілан» - «Інтер», котре відбудеться завтра.
«Піппо в ролі тренера виглядає так само, як у часи, коли він був гравцем: завжди в русі, схвильований і на великому ентузіазмі. Саме від Торреса у цьому дербі, яке пройде на Сан-Сіро, - найкращому стадіоні в світі для мене, я маю багато очікувань, адже знаю на що він здатний. Він прекрасний нападник і багато що може дати команді. Також у «Мілана» є Менез і Ель Шаараві, і вони можуть бути ключовими гравцями у матчі», - цитує Шевченка Gazzetta dello Sport: