Роман Санжар: «Це дорого коштує: гра не йде, а футболісти не опускають руки»

Футбол України 22 Листопада, 13:28 1002
Роман Санжар: «Це дорого коштує: гра не йде, а футболісти не опускають руки»   | 19-27
Новачку Прем'єр-ліги, донецькому «Олімпіку» бракує емоційної стійкості. Через це команда виступає дуже нестабільно.

Новачку Прем'єр-ліги, донецькому «Олімпіку» бракує емоційної стійкості. Через це команда виступає дуже нестабільно.

У цьому впевнений головний тренер команди Роман Санжар.

«Хлопці втомлюються. Як фізично, так і емоційно. Рівень нашої команди поки нижчий за всіх інших у Прем'єр-лізі. Після трьох-чотирьох ігор настає внутрішнє спустошення. Налаштовуватися постійно на бій дуже складно», - стверджує він.

В останньому матчі донеччани на виїзді розгромно програли «Волині» - 0:4.

«З таким суперником, як «Волинь» потрібно бути максимально готовим внутрішньо. Втім, як і з рештою. За винятком топ-клубів, більшість команд плюс-мінус рівні. В Луцьку ми конкретно провалилися емоційно, через це складно було внести корективи в гру. Спочатку ставилося завдання нав'язати пресинг, йти активно в відбір. Але не спрацювала б жодна тактична схема, оскільки команда була не готова до гри», - упевнений він.

«Проте, команда билася до кінця. А це дорогого коштує, коли гра не йде, а футболісти б'ються, намагаються не опускають руки», - вважає тренер.