Півзахисник «Дніпра» та збірної України Євген Коноплянка був нагороджений, як найкращий гравець попереднього сезону.
Вибрали Коноплянку шляхом голосування, яке влаштовувала серед клубів Прем'єр-ліга. Нагороду гравцеві вручив генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов, перед початком сьогоднішнього матчу з «Говерлою».