Український наставник «Ростова» Ігор Гамула відмовився від спілкування з журналістами після матчу з «Торпедо» (1:2).
«Заборонили. Мене взагалі тут немає», - сказав Гамула після гри.
Тренер ростовчан Олександр Маслов в ефірі НТВ-Плюс зазначив, що команді в цей день не вистачало дискваліфікованого головного тренера Ігоря Гамули, повідомляє Bigmir) net.
«У мене не було ніякого зв'язку з ним. Перед грою обговорили заміни і тактику. Але нам його сьогодні не вистачило. Але така ситуація. Він дискваліфікований. Треба набирати очки без нього», - заявив Маслов.
Нагадаємо, що 12 листопада Ігор Гамула рішенням КДК РФС був дискваліфікований на п'ять матчів російської Прем'єр-ліги за расистські висловлювання.