Захисник «Шахтаря» Ярослав Ракицький дав коментар з приводу фейкового інтерв'ю про небажання виступати за збірну України.
- Послухайте, я вам говорив тоді і ще раз повторюю: я гравець збірної і буду грати до тих пір, поки мене туди викликають. Не знаю, хто і навіщо розпускає чутки про мене в Інтернеті, але цих «доброзичливців» я попрошу взяти себе в руки і припинити намагатися облити мене брудом. Набридло вже читати цю маячню.
- Чи є умова, за якої ти все-таки підеш зі збірної?
- Так, якщо ми виграємо чемпіонат світу, - цитує Ракицького прес-служба «Шахтаря».