Потенційний новачок «Динамо» Артем Довбик: «Поборюся за звання кращого бомбардира ліги»

Динамо Київ 23 Листопада, 15:09 1217
Потенційний новачок «Динамо» Артем Довбик: «Поборюся за звання кращого бомбардира ліги»  | 19-27
Нападник друголігового «Черкаського Дніпра» Артем Довбик, за яким уважно слідкують скаути київського «Динамо», поділився думкою про осінній частині сезону як для команди, так і для себе.

Нападник друголігового «Черкаського Дніпра» Артем Довбик, за яким уважно слідкують скаути київського «Динамо», поділився думкою про осінній частині сезону як для команди, так і для себе.

«Команда в цілому виступила добре. Винятком стали кілька матчів, де ми грали внічию. У тому числі і на домашньому стадіоні. Наприклад, з «Реал Фармою». Вважаю, що якби не було цих незапланованих втрат, то ми могли б бути на першому місці.

Перші півроку на професійному рівні для мене склалися також успішно. Думаю, що ц другій частині сезону поборюся за звання кращого бомбардира ліги», - зазначив Артем Довбик у інтерв'ю UA-Футбол.