Олександр Томах: «Потрібно визнати, що «Динамо» сильніше нас за класом». ВІДЕО

Динамо Київ 23 Листопада, 20:04 802
Олександр Томах: «Потрібно визнати, що «Динамо» сильніше нас за класом». ВІДЕО  | 19-27
В.о. головного тренера запорізького «Металурга» Олександр Томах дав флеш-коментар після завершення домашнього матчу проти київського «Динамо».

В.о. головного тренера запорізького «Металурга» Олександр Томах дав флеш-коментар після завершення домашнього матчу проти київського «Динамо».

- У грі вашої команди помітні явні зрушення в кращу сторону, але при цьому були помилки і голи, які команда «привезла» в свої ворота.
- Я згоден із вашими висновками. В цілому треба визнати, що «Динамо» сильніше нас за класом. Очевидно, це позначилося. Хоча я вважаю, що наші хлопці зіграли гідно.

- Ви отримали команду в розпал сезону. Скажіть, наскільки «Металург» керований на сьогоднішній день і на яке місце може претендувати?
- По-перше, я виконую обов'язки головного тренера всього лише до 7 грудня, до закінчення осінньої частини чемпіонату. По-друге, будь-який тренер завжди незадоволений якимись позиціями в команді. Але вважаю, що ця команда гідна бути в десятці. Сьогодні ми показали нормальний, колективний футбол, але є проблема з тим, що нам не вистачає забивних форвардів.

- А чи є розуміння щодо того, хто буде головним тренером?
- Я давно працюю в клубі, і яким буде рішення керівництва з даного питання - чи я буду як спортивний директор, чи то як головний тренер - це покажуть подальші події. Кандидатур на пост головного тренера багато, і міркувати про це передчасно, - сказав Томах в ефірі програми «Великий футбол».