Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров привітав президента «біло-синіх» Ігоря Суркіса, який вчора відзначив 56-річчя, із днем народження.
- Ми всі знаємо, що мета і бажання Ігоря Суркіса - перемога в чемпіонаті України і успішні виступи в єврокубках. Він дійсно переживає за «Динамо» більше за всіх. Найголовніше - хочу побажати Ігорю Суркісу здоров'я, щоб він далі так само любив нашу команду, як він це робив раніше. З днем народження, президенте! - сказав Ребров в ефірі програми «Великий футбол».