- Головний підсумок гри - це те, що ми здобули три очки, зберегли лідерство. Якщо у вас є питання, задавайте.
- Оцініть стан футбольного газону на «Славутич-Арені».
- Я думаю, що газон при цих погодних умовах підготували відмінно. На жаль, за останні кілька днів був сильний мороз, і зрозуміло, що це внесло якісь корективи. Але з боку гравців нарікань не було.
- Наскільки позначалося на грі те, що цей матч відбувся після виступів гравців за збірні?
- Завжди важко грати, коли футболісти повертаються зі збірних, і перед тим, як вони їдуть до збірних. Важко зібратися, переключитися з одного турніру на інший. Я радий, що сьогодні хлопці терпіли. На жаль, пропустили два м'ячі. Нам є, над чим працювати. Ми могли забити і більше, але головне, що ми здобули три очки.
- Привітали в команді Олександра Шовковського, який за кількістю ігор за «Динамо» зрівнявся з Олегом Блохіним?
- У Саші вже, напевно, стільки ювілеїв, він зіграв стільки матчів, що його, напевно, можна кожен день вітати!