Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 23 Листопада, 20:29 1287
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва   | 19-27
Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» після перемоги його команди в Запоріжжі над «Металургом».

- Головний підсумок гри - це те, що ми здобули три очки, зберегли лідерство. Якщо у вас є питання, задавайте.

- Оцініть стан футбольного газону на «Славутич-Арені».

- Я думаю, що газон при цих погодних умовах підготували відмінно. На жаль, за останні кілька днів був сильний мороз, і зрозуміло, що це внесло якісь корективи. Але з боку гравців нарікань не було.

- Наскільки позначалося на грі те, що цей матч відбувся після виступів гравців за збірні?

- Завжди важко грати, коли футболісти повертаються зі збірних, і перед тим, як вони їдуть до збірних. Важко зібратися, переключитися з одного турніру на інший. Я радий, що сьогодні хлопці терпіли. На жаль, пропустили два м'ячі. Нам є, над чим працювати. Ми могли забити і більше, але головне, що ми здобули три очки.

- Привітали в команді Олександра Шовковського, який за кількістю ігор за «Динамо» зрівнявся з Олегом Блохіним?

- У Саші вже, напевно, стільки ювілеїв, він зіграв стільки матчів, що його, напевно, можна кожен день вітати!