Післяматчева прес-конференція в. о. головного тренера «Металурга» З

Динамо Київ 23 Листопада, 21:16 995
Післяматчева прес-конференція в. о. головного тренера «Металурга» З  | 19-27
Вашій увазі післяматчева прес-конференція в.о. головного тренера ФК «Металург» Олександра Томаха.

Вашій увазі післяматчева прес-конференція в.о. головного тренера ФК «Металург» Олександра Томаха.

«Будемо говорити відверто, в цілому, я задоволений тим, як хлопці билися, старалися і показали якийсь рівень гри. Але клас є клас. Ми поступаємося динамівцям у класі і, в принципі, їх перемога закономірна»

- Здалося, що поле було дуже слизьким...

- Згоден, але поле було однаковим для обох команд.

- Персонально виділіть когось?

- Та ні, я не звик когось виділяти. Це вже внутрішні питання. Персонально виділяти когось не буду. Всі гідно грали і билися. Були помилки, але вони природні. Будемо їх розбирати. Але, в цілому, зазначу, що позитив був.

-Не вистачило вам сьогодні фарту? Команда пропустила три безглуздих голи.

- Фарт - це одне, але на жаль, нам не вистачило сьогодні деяких футболістів. У своє розпорядження я отримав багато травмованих футболістів. Плюс Балич гру пропускав через дискваліфікацію. Якісь подібні моменти вплинули на гру, але в цілому позитивні зрушення є.

- Є шанс, що до гри з «Шахтарем» хтось відновиться? Чи будуть перестановки в складі?

- Не знаю поки, чи зможе Льопа підійти до цієї гри. Але Балич буде в строю, тому перестановки будуть.

- Наскільки для вас був принциповим рахунок? Є різниця 2:3 або 2:4?

- Для мене все принципово. Я, зізнаюся, сьогодні розраховував на позитивний результат, не дивлячись ні на що. І в душі виношував перемогу. На жаль, не вийшло.