«Я вважаю, що Сергій Ребров незадоволений грою. Сьогодні день Ленса, треба ж так невміючи бити та забивати. Ні перший гол, ні другий, звісно ж не вийшли, дякувати Богові залетіли. Мені не сподобалось, що хлопці стояли. Чому м’яч не відбирали? «Ми присутні, але ми не відбираємо». Тому і голи та атаки у запоріжців були», - відзначив Леоненко.
Віктор Леоненко: «Сьогодні день Ленса, треба ж так невміючи бити та забивати»
Експерт програми «Великий футбол» Віктор Леоненко поділився своїми думками про матч «Металург» З – «Динамо» (2-4).