Гравці запорізького «Металургу» про матч проти київського «Динамо»

Динамо Київ 23 Листопада, 22:38 938
Гравці запорізького «Металургу» про матч проти київського «Динамо»   | 19-27
Футболісти запорізького «Металургу» Руслан Платон та Володимир Прийомов в інтерв’ю програмі «ПРОфутбол» поділилися враженнями від гри з «Динамо», що відбулася в рамках чемпіонату України по футболу»:

Футболісти запорізького «Металургу» Руслан Платон та Володимир Прийомов в інтерв’ю програмі «ПРОфутбол» поділилися враженнями від гри з «Динамо», що відбулася в рамках чемпіонату України по футболу»:

Руслан Платон: «Для гравців результат – не сюрприз, нам взагалі нема чого втрачати. Грали по можливостям. Наша ціль – грати якомога краще».

Володимир Прийомов: «Ми намагалися нав’язати свою гру, «Динамо» реалізувало моменти, а ми ні. Будемо покращувати свою гру».