«На старті Київ виглядав дуже невпевнено. Парадоксально – до забитого м’яча. Забили, заспокоїлись і не випадкового «Металург» потім зрівняв рахунок.
Гол «Металурга» від Платона вийшов «динамівським» - розмашиста контратака завершилась взяттям воріт.
Також, потрібно було ставити пенальті – і в одні, і в інші ворота.
В загальному – якісний підйом в грі «Динамо» є очевидним. Не даремно кияни на першому місці. Команда показує якщо й не чемпіонську гру, то гру гідну лідера чемпіонату».