Екс-тренер «Говерли» Олександр Севідов ніяк не може змусити керівництво ужгородського клубу виплатити йому борги по зарплаті.
Нагадаємо, що сторони вже дуже довго вирішують спір в різних інстанціях. До справи були долучені ФФУ, УЄФА, ФІФА і Арбітражний суд в Лозанні.
«Я останній, напевно, у списку на погашення заборгованості. Ніяких зрушень немає. Як і прогнозувалося: «Говерла» тягне час, опротестовує все що можна. З'явився ще один цікавий документ, сфальсифікований документ, з ФІФА.
Там «Говерла» вимагає зупинити розгляд справи Севідова, тому що ФІФА прийняла до розгляду скарги «Говерли» на рішення нашої Палати з вирішення спорів. Цей лист ужгородці прислали на офіційному бланку ФІФА в КДК.
Але є другий лист - офіційний від ФІФА, де вони пишуть чітко і однозначно, що вони не мають права розглядати такі питання і такого роду справи в розробку не приймали», - цитує коментар Севідова телеканалу «Футбол 1» Football.ua.