Захисник «Ворскли» Арменд Даллку пообіцяв серйозне протистояння у матчі з київським «Динамо», з яким полтавська команда зіграє у наступному турі.
«Так приємно, що сьогодні вболівальники прийшли підтримати нашу команду. Задля них ми граємо з подвійною енергією. На черзі в нас київське «Динамо», команда, з якою ми прагнутимемо зіграти вдало. Обіцяю - буде бій! Налаштовуємо себе на максимум очок», - заявив Даллку після перемоги над луганською «Зорею» у матчі 13-го туру Прем'єр-ліги.