Відомий у минулому півзахисник запорізького «Металурга», «Дніпра», «Чорноморця» Валентин Полтавець проаналізував матч 13-го туру УПЛ між запорізьким «Металургом» та київським «Динамо» (2:4).
«Динамо» перемогло впевнено, але лише по рахунку. Основний час матчу закінчився хиткою перевагою команди Реброва, а при рахунку 0:0 Запоріжжя не реалізувало два моменти. Коли ж «Металург» зрівняв рахунок, то було помітно, що команда сама цього злякалася. З’явилася якась скованість, пропустили два м’ячі. Але й до «Динамо» є претензії. Якщо кияни так гратимуть у єврокубках – можуть бути проблеми. Можливо, на «Металург» вони не налаштувалися, як слід. Мовляв, Запоріжжя давно не перемагало в чемпіонаті. З іншого боку, будь-яка втрата очок в УПЛ може у підсумку коштувати титулу – у команді Реброва це повинні розуміти», - сказав Полтавець у інтерв'ю «Футбол 24».