Основна команда «Динамо» провела спаринг з «Динамо-2»

Динамо Київ 24 Листопада, 17:27 896
Основна команда «Динамо» провела спаринг з «Динамо-2»  | 19-27
Завершивши першу частину сезону перемогою над алчевською «Сталлю», друга динамівська команда не пішла у відпустку, а продовжила тренуватися.

Зараз підопічні Олександра Хацкевича (на фото) проводять заняття через день, і продовжать працювати в такому режимі до кінця листопада.

У понеділок «Динамо-2» провело контрольний спаринг з першою командою, в якому були задіяні футболісти, які не брали участі в недільному матчі з запорізьким «Металургом», а також ті, хто провів на полі мало ігрового часу. Грали команди два тайми по 30 хвилин. Завдяки двом забитим в другому таймі м'ячам перемогу здобув умовно основний склад. Спочатку Калитвинцев прострілив з флангу, і Рижук, намагаючись вибити м'яч, зрізав його у власні ворота. А на останній хвилині подвоїв перевагу Безус, якому вдався відмінний прямий удар.

Слід зазначити, що в перерві нападники Теодорчик і Мбокані помінялися командами: перший на другий тайм вийшов у складі «Динамо-2», а другий перейшов в основний склад. Також за другу динамівську команду зіграв хорватський футболіст на ім'я Боян, який знаходиться на перегляді, і діяв на лівому фланзі півзахисту. Останні хвилин п'ять матчу «Динамо-2» догравало у меншості, оскільки пошкодження отримав центральний захисник Антон Братков.

Цього тижня друга динамівська команда проведе тренування ще в середу, п'ятницю та неділю. В останній день тижня футболісти відправляться у відпустку, яка орієнтовно триватиме до середини січня. Але точна дата повернення команди після відпочинку ще буде уточнюватися.

«Динамо» - «Динамо-2» - 2:0 (0:0)

«Динамо»: Рибка, Бетао, Бурда, Болденков, Спічка, Гусєв, Калитвинцев, Сидорчук, Буяльський, Безус, Теодорчик (Мбокані, 31).

«Динамо-2»: Бущан, Трубочкін, Рижук, Братков, Чорноморець, Боян, Морозенко, Аруна, Полярус, Мбокані (Теодорчик, 31), Хобленко (Маїк, 31).

Голи: Рижук (48, автогол), Безус (60).