У Прем’єр-лізі три місяці не платять зарплату

Футбол України 25 Листопада, 18:26 829
У Прем’єр-лізі три місяці не платять зарплату  | 19-27
У Прем’єр-Лізі співробітники структури вже близько трьох місяців не отримують зарплатню.

Про це повідомляють джерела «Чемпіона» в УПЛ.

Причини невиплат достеменно невідомі, але джерело зазначає, що й прогноз досить невтішний. Грошей в казні структури немає і надходжень не передбачається. Отже й за поточний місяць зарплатню навряд чи виплатять.