Після цієї гри борисовський клуб пропустив вже 22 голи на стадії групового етапу, що стало повторенням антирекорду, пише Трибуна
Цей антирекорд у сезоні-2011/12 встановило загребське «Динамо», опинившись в одній групі з «Реалом», «Ліоном» і «Аяксом». Хорватський клуб закінчив груповий етап, програвши всі 6 ігор із загальною різницею м'ячів 3-22.
У сезоні-2012/13 данський «Нордшелланд» також пропустив 22 м'ячі на груповому етапі, але забив 4. Данці опинилися в одній групі з «Ювентусом», «Шахтарем» і «Челсі», набравши 1 очко в матчі з італійським клубом.
Борисовський клуб у нинішньому сезоні здобув одну перемогу в 5 іграх на груповому етапі. Різниця м'ячів у БАТЕ - 3-22.
Нагадаємо, що у білоруської команди попереду виїзна гра з «Атлетиком» з Більбао. Команди змагаються за третє місце, яке дає право взяти участь у Лізі Європи.