Сергій Ребров: «Посилення складу взимку - буде»

Динамо Київ 26 Листопада, 09:14 1950
 Сергій Ребров: «Посилення складу взимку - буде»   | 19-27
Про це, в інтерв'ю газеті «Команда», заявив головний тренер лідера чемпіонату України Сергій Ребров.

Про це в інтерв'ю газеті «Команда» заявив головний тренер лідера чемпіонату України Сергій Ребров.

Відповідаючи на питання «чи варто вболівальникам «Динамо» чекати посилення команди взимку», Ребров сказав: «Безумовно, але воно буде позиційним».

Крім того, наставник «біло-синіх» відзначив ще одну важливу кадрову задачу для клубу.

«Наше головне завдання - зберегти тих хлопців, які у нас є...», - зазначив Ребров, передає Football.ua