Про це в інтерв'ю газеті «Команда» заявив головний тренер лідера чемпіонату України Сергій Ребров.
Відповідаючи на питання «чи варто вболівальникам «Динамо» чекати посилення команди взимку», Ребров сказав: «Безумовно, але воно буде позиційним».
Крім того, наставник «біло-синіх» відзначив ще одну важливу кадрову задачу для клубу.
«Наше головне завдання - зберегти тих хлопців, які у нас є...», - зазначив Ребров, передає Football.ua