Президент «Стяуа»: «Ольборг» обіграти простіше, ніж «Динамо»

Динамо Київ 26 Листопада, 12:14 1077
Президент «Стяуа»: «Ольборг» обіграти простіше, ніж «Динамо»  | 19-27
Президент бухарестського «Стяуа» Гельмут Дукадам поділився своїми думками щодо майбутніх зустрічей групового етапу Ліги Європи з «Ольборгом» та київським «Динамо».

Президент бухарестського «Стяуа» Гельмут Дукадам поділився своїми думками щодо майбутніх зустрічей групового етапу Ліги Європи з «Ольборгом» та київським «Динамо».

«Ми очікуємо жорсткої гри з «Ольборгом». Хоча нам не вистачає дуже важливих гравців, але я сподіваюся, що партнери, які їх замінять, добре справляться зі своїми функціями. Сподіваюся повернутися з перемогою, адже це дозволить не залежати від результатів інших інших команд групи.

Перемогти «Ольборг» − простіше, ніж відібрати очки у київського «Динамо», - сказав Дукадам в інтерв᾿ю Digisport.ro.