Олександр Іщенко: «Очікую лише перемоги «Динамо»

Динамо Київ 26 Листопада, 12:26 607
Олександр Іщенко: «Очікую лише перемоги «Динамо»  | 19-27
Напередодні матчу 5-го туру групового етапу ліги Європи проти португальського «Ріу Аве» своїми думками щодо майбутнього протистояння поділився старший тренер ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко.

Напередодні матчу 5-го туру групового етапу ліги Європи проти португальського «Ріу Аве» своїми думками щодо майбутнього протистояння поділився старший тренер ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко.

- Очікую від матчу лише перемоги «Динамо». І тренерський штаб, і футболісти, і вболівальники розуміють, наскільки гра з «Ріу Аве» важлива для того, щоб вийти з групи. Адже не хотілося б залишати на останній матч у Бухаресті вирішення долі путівки до плей-офф. Повторюся, думаю, це усі усвідомлюють. Оскільки гра домашня, то велику роль гратиме підтримка уболівальників, потрібно запросити якомога більше людей на трибуни, щоб підтримати хлопців на полі. Зараз у команди непростий період, пов’язаний і з напруженістю боротьби наприкінці календарного року у чемпіонаті країни та лізі Європи, і з погодніми умовами.

- Після перемоги «Динамо» і нічиї «Дніпра» в останньому турі чемпіонату, наша команда укріпила своє лідерство, тож до поєдинку з «Ріу Аве» футболісти підходитимуть у гарному настрої?

- Думаю, так. Я б сказав, у якійсь мірі це був переломний момент у психологічному плані, адже невдалий результат у попередньому матчі з «Карпатами», безперечно, мав свій відголосок. Потім були ігри за збірну, і хлопці зібралися разом вже буквально за три дні до гри. Тому, вважаю, на першому місці був психологічне налаштування. Видно, що головний тренер таки достукався до хлопців, і, незважаючи на певні огріхи у грі, в цілому, команда була заряджена на перемогу, і вона її здобула. Тож, до гри з португальцями підопічні Реброва готуватимуться у піднесеному настрої.

- Вперше після травми взяв участь в офіційному поєдинку Мбокані, який вийшов на заміну. Яке враження він справив?

- Його готовність краще оцінить тренерський штаб. А збоку можу сказати, що за ті хвилини, що він провів на полі, ще раз підтвердив, що є гравцем високого рівня, який добре знає, коли краще зачепитися за м’яч, коли зіграти в один дотик. Думаю, чим швидше він набере свої оптимальні кондиції, тим у Реброва буде більше можливостей для маневру, маючи у складі кілька форвардів. Словом, буде, з кого вибирати. Вихід на заміну – це також важливий фактор.

- У першому матчі в Португалії «Динамо» впевнено перемогло 3:0. Що корисного можна винести з тієї зустрічі напередодні гри в Києві?

- Одна гра завжди не схожа на іншу, тим паче, що між ними пройшов великий проміжок часу. Тому не бачу сенсу порівнювати. Думаю, «Динамо», перш за все, планує свою гру, і якщо гравцям вдасться продемонструвати свої найкращі якості протягом більшої половини матчу, то ми в праві розраховувати на перемогу. Просто кияни об’єктивно сильніші, але це потрібно щоразу доводити.

- Хто, на ваш погляд, у підсумку вийде із групи?

- У тому, що вийде «Динамо», я не сумніваюся, але стукаю по дереву, щоб не наврочити, а все інше, на мій погляд, залежатиме від того, як «Стяуа» зіграє з «Ольборгом».