Задля злагодженості дій, ультрас просять зібратися на фанатському секторі вже за півгодини до початку поєдинку.
«Відпрошуйтесь з роботи та навчання, не відкладайте придбання квитка на матч на останній день», - повідомляється у зверненні у групі ультрас «Динамо» ВКонтакті.