U-19. 15-й тур. «Динамо» - «Скала» - 2:0

Динамо Київ 26 Листопада, 14:34 622
U-19. 15-й тур. «Динамо» - «Скала» - 2:0  | 19-27
У заключному матчі групи А чемпіонату U-19 київське «Динамо» на штучному полі заміської бази в Конча-Заспі переграло «Скалу» зі Стрия 2:0.

Обидва м’ячі були забиті у другому таймі. Відзначилися Олексій Щебетун (на фото) та Ростислав Тарануха.