Перед матчем Ліги Європи «Металіста» з «Рухом» Едмар побував на Майдані Незалежності, тоді в його Інстаграмі з’явилося фото на фоні Будинку Профспілок.

Цього разу півзахисник харківського клубу та збірної України продемонстрував свою патріотичну футболку.
