Динамівці провели тренування перед грою у ЛЄ. ФОТО

Динамо Київ 26 Листопада, 21:11 834
Динамівці провели тренування перед грою у ЛЄ. ФОТО  | 19-27
Напередодні матчу п’ятого туру Ліги Європи проти португальського «Ріу Аве» київське «Динамо» провело регламентне тренування на заміській базі клубу у Конча-Заспі, перші 15 хвилин якого були відкритими для представників ЗМІ.

До тренування тренерський штаб «Динамо» залучив 21-го польового гравця, а також усіх заявлених на ЛЄ голкіперів:

Голкіпери: Шовковський, Рибка, Бущан, Рудько;

Захисники: Сілва, Віда, Бурда, Хачеріді, Драгович, Бетао;

Півзахисники: Мігель, Безус, Сидорчук, Рибалка, Гусєв, Аруна, Буяльський, Калитвинцев, Цуріков, Беланда, Ярмоленко, Ленс;

Нападники: Кравець, Мбокані, Теодорчик.

У відкритій для ЗМІ частині тренування гравці зробили легку пробіжку, а потім почали грати в пас у трьох квадратах по сім гравців, по два з яких намагалися перехопити м’яч. Вправа давно відома та звична, проте Сергій Ребров та Рауль Ріанчо стежили за її виконанням досить уважно, постійно, підбадьорюючи гравців.

Ті ж у свою чергу, тренувалися з посмішками та обличчях та жартами, проте у той самий час із належною завзятістю та старанням.

Кожні п’ять хвилин ця гра переривалася на розминку та розтяжку, яку проводив тренер з фізичної підготовки Віталій Кулиба. Голкіпери тим часом займалися біля одних із воріт під керівництвом Михайла Михайлова.

Ігор Бондаренко