Вперше в історії розіграшу турніру усі чотири німецьких клуби програли свої матчі в одному і тому самому турі.
Так, у середу «Боруссія» Дортмунд поступилась на виїзді «Арсеналу», а леверкузенський «Байєр» віддав вдруге віддав три очки «Монако».
Днем раніше мюнхенська «Баварія» склала зброю перед «Ман Сіті», до того відігравшись в меншості, а «Челсі» розгромив гельзенкірхенський «Шальке».
Зазначимо, що чемпіонат Німеччини на даний момент займає третє місце у рейтингу УЄФА і відстає від АПЛ всього на шість десятих бала.