Напередодні матчу з «Атлетиком», який вже не міг вплинути на вихід команди з групи, ряд гравців «Шахтаря», а саме Луїс Адріано, Олександр Кучер і Даріо Срна висіли на жовтих картках.
У випадку, якщо б вони були попереджені в матчі останнього туру з «Порту», то пропускали б перший матч плей-офф Ліги чемпіонів.
Тому гравці вирішили, судячи з усього, обнулити картки напередодні неважливого матчу з «Порту».
Тепер всі троє, гру з португальцями пропустять, а на матч плей-офф вийдуть чистими.