Олександр Мелащенко: «Легко «Динамо» не буде»

Динамо Київ 27 Листопада, 10:19 813
Олександр Мелащенко: «Легко «Динамо» не буде»  | 19-27
Колишній нападник «Динамо» Олександр Мелащенко висловив свою думку стосовно зустрічі київської команди та португальського «Ріу Аве» у рамках Ліги Європи.

Колишній нападник «Динамо» Олександр Мелащенко висловив свою думку стосовно зустрічі київської команди та португальського «Ріу Аве» у рамках Ліги Європи.

«Клас команд різний, тому певен, що «Динамо» має перемогти. Легка перемога на виїзді не повинна розхолоджувати з трьох причин. По-перше, кияни грають вдома і при рідній публіці будуть викладатися сповна. По-друге, футболісти пам’ятають, до чого призвела недооцінка суперника в Ольборзі. По-третє, в поєдинках єврокубків гравці наших клубів завжди вмотивованіші, ніж у внутрішньому чемпіонаті. Тому запорізька історія, коли через розслабленість «Динамо» пропустило двічі, повторитися не повинна. Також треба враховувати, що в Португалії кияни хоч виграли переконливо, але суперник у футбол грати вміє. «Ріу Аве» спробує нав’язати боротьбу. Легко господарям не буде. Втрата Драґовіча на грі киян суттєво позначитися не повинна. У «Динамо» хороша лава запасних. Єдиним гравцем, якого замінити важко, є Ярмоленко. Попереду ж, мабуть, знову гратиме Кравець. Додатково мотивувати Артема має повернення до обойми Мбокані», - сказав Мелащенко.