Напередодні відбулися передматчеві тренування та прес-конференції, під час яких наставники обох команд наголосили на бойовому настрої своїх підопічних.
А сьогодні на традиційній передматчевій нараді було затверджено, що наші хлопці зіграють у комплекті форми білого кольору (голкіпер - у світло-зеленому), а гості - у червоному (голкіпер - у блакитному). Представники футбольної феміди вдягнуться в екіпіровку чорного кольору.
На момент стартового свистка головного арбітра Тома-Харальда Хагена із Норвегії температура повітря за прогнозами синоптиків становитиме близько п'яти градусів морозу. Однак і гравці, і тренерський штаб динамівців сподіваються на гарячу підтримку відданих вболівальників у важливому матчі, який припав на фінішний відрізок першої половини сезону.