Захисник «Динамо» Микита Бурда розказав про свій дебют на серйозному рівні у першому матчі проти «Ріу Аве».
- Я дуже нервував, переживав. Ще й не дуже хорошими були погодні умови і поле - хвилювався, що це може вплинути на мою гру.
Сергій Станіславович перед матчем зі мною поговорив і заспокоїв, але повністю від мандражу в мене позбутися не вийшло. Коли вийшов на поле, то партнери теж підказували. А коли я віддав перші пару пасів, вже відчув себе більш спокійно, - зізнався Бурда у коментарі «Динамо» Київ Web TV.