Екс-гравець збірної України Сергій Коновалов розповів, чого чекати від наших команд в сьогоднішніх єврокубкових матчах.
«Динамо» зараз в хорошій формі, - сказав «Вестям» Коновалов. - Але нехай суперник у киян і найбільш грізний, не думаю, що Ребров буде експериментувати зі складом. Все ж на кону - путівка в плей-офф. Важче за всіх - «Дніпру». Команді не вистачає злагодженості. Але зараз важливий результат, тому гра, може, і не буде яскравою, але за нічию дніпрянам зачепитися - по силам. Зате, думаю, побачимо видовищний футбол від «Металіста», якому тепер нічого втрачати».