Відомий футбольний експерт Олег Саленко поділився своїми очікуваннями від майбутнього матчу київського «Динамо» у Лізі Європи проти «Ріу Аве».
«Потрібно все вирішувати в цьому матчі. Для цього у «Динамо» все є. Я в п'ятницю був на базі на тренуванні, спілкувався з тренерами, так що все має вирішитися сьогодні. Головне добре налаштуватися. Атакуючий потенціал є, з серединою поля теж все в порядку. Можливо, в цьому матчі доречно когось із молоді поставити назад, або із середньої лінії посадити глибше», - сказав Саленко в інтерв'ю UA-NEWS.