Леонід Буряк: «На перерву «Динамо» піде лідером, питання лише з яким відривом»

Динамо Київ 27 Листопада, 12:17 761
Леонід Буряк: «На перерву «Динамо» піде лідером, питання лише з яким відривом»  | 19-27
Авторитетний футбольний експерт Леонід Буряк поділився думкою щодо гри київського «Динамо» в 13-му турі, а також озвучив свої очікування від майбутнього матчу своєї колишньої команди у Лізі Європи.

Авторитетний футбольний експерт Леонід Буряк поділився думкою щодо гри київського «Динамо» в 13-му турі, а також озвучив очікування від майбутнього матчу своєї колишньої команди у Лізі Європи.

«Динамо» дуже важко налаштувати себе на Запоріжжя. При тому, що «Динамо» обіграло «Дніпро» і дуже переконливо виглядає, у них є багато проблем.

На зимову перерву вони підуть лідерами, але питання в тому, з яким відривом? Буде це 3 очки або більше - в цьому вся різниця. Я думаю, і «Дніпро», і «Динамо» до кінця кола ще втратять очки, - спрогнозував Буряк в інтерв'ю UA-NEWS.

«Драгович - важлива фігура в захисній лінії Реброва, але його відсутність не буде визначальним фактором. Я знаю, що гра з «Ріу Аве» буде дуже складною. Такої гри, яка була в Португалії, очікувати не варто. Звичайно, потрібно буде зараз вже вирішувати питання виходу з групи.

Завжди складно грати з португальцями, адже у них граюча ліга. Головне - правильно налаштуватися на цей матч, бо якщо у ньому буде досягнутий результат, то можна буде спокійно їхати до Бухареста і пробувати щось нове в плані тактики і варіювати склад».