Колишній головний тренер київського «Динамо», а нині наставник «Мордовії» Юрій Сьомін прокоментував заяву нападаючого київського «Динамо» Артема Кравця, згідно з яким він змушував Тараса Михалика тренуватися зі швами на нозі.
«Я не пам'ятаю, виходив Михалик зі швами на тренування чи ні. Але можу сказати, що футболіст з мікротравмою завжди повинен виходити на тренування і працювати в загальному режимі. А гравці з досить важкими травмами в обов'язковому порядку повинні працювати за індивідуальним графіком. Якщо болить нога, футболіст повинен працювати на велосипеді. Гравець не може відпочивати! Футболіст весь час повинен працювати.
Що стосується Михалика, він дуже вольовий гравець, який виходив при мені з усіма травмами на гру і на тренування. Його не потрібно було нікуди гнати. Футболіст повинен працювати, а не хворіти», - цитує Сьоміна «Чемпионат».